Aidatsız Kredi Kartı Veren Banka Var Mı?

Aidatsız Kredi Kartı Veren Banka Var Mı?

Aidatsız Kredi Kartı Veren Banka Var Mı?

Bankalar günümüzün gereği farklı finansal ihtiyaçları karşılayan ürünler yaratarak, sizler için en uygun hizmeti sağlarlar. Bu şekilde sunulan ürünlerin içinde en fazla tercih edileni ise kredi kartlarıdır.

Bazı bankalar aidatsız kredi kartı verebiliyorlar.

Farklı kullanım özelliklerine sahip bu kredi kartları ile kartı aidatlarından muzdarip olan birçok kullanıcı için oldukça uygun bir zemini oluşturuyorlar. Bilindiği üzere bankalar kredi kartları için yıllık 50 TL ile 300 TL arasında, kartın özelliklerine göre kredi kartı uygulamaları yapmaktalar. Bu neden ile bazı kullanıcılar kredi kartı kullanmak istemiyor. Bu ve diğer bazı etkileri nedeni ile bankalar farklı çözümler üreterek sizlere ürünler sunabiliyorlar.

Özel ve farklı özellikleri olan kredi kartlarından alınan yıllık üyelik ücretlerini bazı bankalar ve şubeler kaldırabilirler. Bu müşterinin özel bir müşteri olması ya da farklı şartları kullanıcının yerine getirmesi ile gerçekleşebilir. Özellikle otomatik ödemeleri vererek aidatsız kredi kartı kullanmanız birçok banka için söz konusudur. Sizler de bankanızın şubeleri ile görüşerek kullandığınız kredi kartlarının aidatlarından nasıl kurtulabileceğiniz konusunda destek talep edebilirsiniz. Etkin ve ideal bir ürün alabilmek için bazen bankalar ile direkt görüşmek çok daha kesin sonuçları sizlere sağlayacaktır. Bu neden ile müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerde bir çok işlem ücretinden de kurtulmanız olasıdır.

Etkin ve ideal bir şekilde bankalar ile işlem yapabilmek için kullanacağınız finansal ürünün artı ve eksilerini etkin şekilde bilmeniz gerekiyor. Bu özel ürünler ve ücretlerinden etkilenmemek adına sizler de her zaman en uygun hizmeti talep edebilirsiniz. Kredi kartları ile ilgili işlemler yaparken de mutlaka bankanız ile görüşmelisiniz. Bu şekilde aidatsız kredi kartı veren bankaları bulabilir, ya da yapmanız gerekenleri yaparak etkin şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. En ideal ve en farklı çözümler için detaylı bilgileri bankaların şubelerinden ya da internet sitelerindeki duyurulardan, kampanyalardan öğrenmeniz mümkündür.

Diğer taraftan konu yargıya intikal etmiş ve hakkında bazı davalar açılmıştır. Buna göre bankaların sadece kredi kartı aidatı değil diğer bankacılık hizmetlerinden de komisyon ve masraf almaları kanunen kabul edilmiştir. Dolayısıyla bazı hizmetler için tahsil etmiş oldukları masrafları bankaların iade etmesi dahi mümkün bulunmaktadır. Önemli meblağ tutacak olaylarda konu hakkında uzman bir kişiden fikir almanız, güncel kanun maddelerine erişiminiz açısından önem kazanmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Aidatsız kredi kartı veren bankalar 2019

Aidatsız kredi kartı veren bankalar 2019

Genel olarak baktığımızda; bankadan hizmet aldığınız zaman bu hizmetin karşılığında bir miktar hizmet ücreti ödemek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir