Tatil Kredisi Gerçekten Var Mı?
Neredeyse her özel günü bahane ederek ihtiyaç kredi veren bankalar düğün, bayram derken artık tatilleriniz içinde kredi veriyorlar.

Tatil Kredisi Gerçekten Var Mı?

Tatil Kredisi Gerçekten Var Mı?

Bankaların kredi verme ve para kazanma eğilimleri nedeni ile farklı isimler ile farklı krediler ile karşılaşıyoruz.

Neredeyse her özel günü bahane ederek ihtiyaç kredi veren bankalar düğün, bayram derken artık tatilleriniz içinde kredi veriyorlar.

Özellikle kısıtlı bütçe ile yaşayan ancak tatili hak eden tüketicilere bir alternatif olan tatil kredisi birçok bankanın bireysel kredi ürünleri arasında uzun zamandan beri yer alıyor. Bu farklı uygulama benzerlerinden aslında çok da farklı değil. Sadece tatile giderken alarak kullanacağınız ve kış aylarında ödeyeceğiniz bir tarzda hazırlanmış.

Bireysel krediler kapsamında olan bu kredi, kimliğiniz, maaş belgeniz ve son 3 aylık döneme ait olan elektrik, su ve doğal gaz gibi sabit adres içeren bir fatura ile yapılabiliyor. İhtiyacınız olan tatil kredisi için şubeler, SMS, mobil bankacılık ya da internet şubeleri kullanılabilmekte.

Yurt içi ve yurt dışı tatillerinizin daha uygun şekilde yapılabilmesi burada esas amacı oluşturuyor. Bütçeleri zorlamadan uygun taksitler ile tatil imkanı sağlayan bu kredi türü aslında ihtiyaç kredisi ile de benzerlik göstermekte. Birçok bankanın hizmetleri arasında gösterdiği bu krediler diğer birçok kredi ile aynı yapıda ve oranda olmaktadır.

Bu etkili ve özel işlemler ile ideal ve uygun bir tatil yapabilmeniz hedefleniyor. Elbette ki banka aldığınız parayı illa ki tatilde kullanacaksınız bana da bunu belgeleyeceksiniz demiyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda 1.000 TL ile 5.000 TL arasında değişen tutarlarda kredi onaylandığı ve kredi tahsisi yapıldığı halde kredi kullanma olanağına sahipsiniz. İhtiyacınız olan tatil için, ihtiyacınız olan tatil kredisi işlemleri ve oranları ile genellikle bireysel kredilerle benzerlik göstermekte. Bankadan bankaya da değişen bu oranlar, özellikle ufak tutarlar ile ödeme olanağı olduğu için kış döneminde yaz tatilinin ödemleri yapılmaya devam ediyor. Güzel ve dertsiz bir tatil için sizler de bu alternatifi değerlendirebilirsiniz.

 

 

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.