Farklı nedenlerden dolayı kredi kartı ekstresi elinize ulaşmayabilir.
Kredi Kartı Ekstrem Gelmedi

Kredi Kartı Ekstrem Gelmedi Ne Yapmalıyım ?

Kredi Kartı Ekstrem Gelmedi Ne Yapmalıyım ?

Bankalar para alıp satan ve para ile ilgili bir çok aracılık hizmeti veren kurumlardır. Bu özel kurumlar nedeni ile sizler de ihtiyaç duyduğunuzda her türlü işleminizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Özellikle kredi kartı ekonomik süreçte bir çok kullanıcının işlerini halleden özel bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Farklı nedenlerden dolayı kredi kartı ekstresi elinize ulaşmayabilir.

Geçtiğiniz dönem harcamalarınızı açıklayıcı olarak gösteren, ödenmesi gereken tutar ve limit bilgilerinizi de içeren bu ekstreler, ciddi anlamda bilgilendirici belgelerdir.

Günümüzde artık sanal olarak elektronik posta ile de isteyebileceğiniz bu belgeler bazı nedenlerden dolayı basılı olarak da sizlere iletilmektedir. Sizin talebiniz dikkate alınarak hazırlanan ve gönderilen kredi kartı ekstresi postada ki gecikmelere nedeni ile elinize zamanın da ya da hiç ulaşmayabilir. Bu ve benzeri durumlar ile karşılaştığınızda hemen müşteri hizmetlerini telefon ile arayabilirsiniz. Ayrıca bankanızın şubesinden de bu konuda yardım talep edebilir, şubede ki müşteri temsilcileri vasıtası ile bir ekstre çıkarttırabilirsiniz. Ancak güncel olarak elektronik posta ile ekstrelerinizin elinize ulaşması çok daha etkin ve sağlıklı bir durumdur. Bu neden ile hemen bir e posta hesabı açıp bankanıza bu adresi bildirerek işlemlerinizi bu şekilde yönlendirebilirsiniz.

Ayrıca mobil ve internet bankacılığı üzerinden hesaplarına erişim sağlar, kredi kartınıza ait son dönem ve daha öndeki dönemlere ait kredi kartı ekstrelerinizi inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bu neden ile gerek kredi kartı ekstresi gerekse diğer bankacılık işlemleri için en uygun kaynak internet bankacılığı yani online bankacılık kanallarıdır. Bu etkili kanallar sayesinde sadece ekstre bilgilerinize değil genel olarak hesap ve kredi kartınıza ait tüm güncel bilgilere anında erişim sağlayabilirsiniz. Ancak posta yolu ile fiziksel bir ekstre talebiniz varsa da her zaman şubenizden ya da bankanızdan bu belgeyi talep etme hakkınız bulunmaktadır.

About admin

İlginizi Çekebilir

Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler

Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler

İçindekiler Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler Ödeal İşyerim uygulaması ile artık cep telefonu kullanarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir