En uygun yılbaşı kredi kampanyaları
En uygun yılbaşı kredi kampanyaları

En uygun yılbaşı kredi kampanyaları

En uygun yılbaşı kredi kampanyaları

Yılbaşı yaklaşıyor. Herkes sevdiğine bir hediye almak ister fakat bazen bütçemiz buna uygun değildir. Bu durumda mecburen banka kredisinden yararlanmak gerekebilir. Şu anda banka kredileri oldukça uygun seviyelerde. Biz de size sevdiğinize yılbaşı hediyesini rahatlıkla alabilmeniz için bankaların uyguladıkları en uygun yılbaşı kredi kampanyaları hakkında bir yazı hazırladık.

Denizbank, yılbaşı kredi kampanyaları yapan bankaların başında gelmekte.

Kredi tutarı TL. 3.000.- ve vade 12 ayla sınırlı kalmak kaydıyla aylık % 0.99 faiz oranıyla yılbaşı kredisi kullanabilirsiniz. Kredi üst limiti olarak TL. 65.000.- ve maksimum vade olarak 48 ay uygulanmakta. Kredi kullandırımı esnasında bir defaya mahsus olmak üzere kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi kullandırımı için hayat sigortası yaptırılmaktadır.

Yeni yıl kredisi kampanyası düzenleyen bankalardan bir diğeri de İş Bankası.

En fazla 12 ay vade ve TL. 5.000.- kadar aylık yüzde 0.95 faiz oranı uygulanmakta. İhtiyaç duyulduğunda kampanya kapsamında TL. 50.000.- ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanmak mümkün. Kredi teminatı olarak kefil mecbur olmamakla birlikte şubeler gerek gördükleri takdirde kefil talep edebileceklerdir. Kredi kullandırımı için kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası gereklidir.

Vakıfbank yeni yıl kredisi oldukça uygun şartlarda hazırlanmış.

Hem kamu personelinin, hem de özel sektör çalışanlarının ve emeklilerin faydalanabilecekleri yeni yıl kredisi için SMS ile başvuru yapılabilmekte.

Krediyi aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli, aylık eşit taksitli, üç ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli veya değişken taksitli olarak geri ödemeniz mümkün.

Kredi limiti TL. 2.000.- ve TL. 90.000.- arası olup, vade 3 ayla 48 ay arası değişebilmektedir. Kredi kullandırımı için kredi tutarını binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Kredi teminatı olarak kefil, şube insiyatifinde gerekli olabilmekte ve hayat sigortası yapılmaktadır.

En uygun yılbaşı kredi kampanyaları
En uygun yılbaşı kredi kampanyaları

Bugünkü yazımızda bankaların düzenledikleri yılbaşı kredi kampanyaları hakkında inceleyeceğimiz son kampanya, Garanti Bankası yeni yıl kredisi kampanyası.

Garanti Bankası yeni yıl kredisi kampanyasında alt limit bulunmamakla birlikte, Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit TL 25.000.- dir. Maaş ödemesini Garanti Bankasından almayanlar için de üst limit 25.000 TL’dir.

Faiz oranı yüzde 1.39’dan başlayıp vade en az 3 aydan başlamakta ve 48 aya kadar uzatılabilmektedir. Kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası zorunludur.

Bankaların hazırlamış oldukları yılbaşı ihtiyaç kampanyaları, bünyelerinde genel olarak kullandırım yaptıkları İhtiyaç Kredisi Kampanyaları dahilindedir. Bu nedenle kefil şartı vb gibi ilave teminatlar kredi onayı için önem kazanmaktadır. Kredi risk raporunuzun bu kredilerin değerlendirilmesi esasında önem kazandığını unutmayın.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir