Anında kredi cebinizde
Acil kredi talebinde bulunmak isteyen müşteriler için İş Bankası Bireysel Bankacılık Bölümü yeni bir ürün geliştirmiş; "Anında Kredi"

Anında kredi cebinizde !

Anında kredi cebinizde !

Yaşanan ekonomik sıkıntılar göz önüne alındığında bireylerin acil kredi taleplerini karşılayabilmek , kredi onay süresini kısaltabilmek için acil kredi veren bankalar rekabette sınır tanımıyorlar.

Acil ihtiyaç kredisi talebinde bulunmak isteyen müşteriler için İş Bankası Bireysel Bankacılık Bölümü yeni bir ürün geliştirmiş; “Anında Kredi”

İş Bankası müşterileri şubeye gitmelerine gerek kalmadan bu ürünü vasıtasıyla İş Bankası İnternet Şubelerinden veya İşCep’ten diledikleri zaman kredi talep edebilecekler .

Kredi onayı son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirilen İşBankası Anında Kredi mobil bankacılık uygulaması sayesinde müşterilerin acil nakit ihtiyaçları kolay ve hızlı bir şekilde çözülmüş oluyor.

Acil kredi talebi sonrasında kredi onayı azami TL. 15.000.- ile sınırlı olup, kredi onaylandığı halde kredi tutarı hemen müşterinin vadesiz TL mevduat hesabına aktarılmakta ve kullanımına sunulmakta.

En fazla 36 ay vadeli olarak onaylanabilecek Anında Kredi nin taksit ödemeleri bir ay sonra başlayacaktır. Anında Kredi nin en önemli avantajları kredi tahsis ücreti alınmaması ve kredi onayı için hayat sigortası şartı aranmamasıdır.

İş Bankası müşterileri gerçekten şanslı, İş Bankası internet bankacılığı sayesinde İş Bankası şubesine gitmelerine gerek kalmadan , 7 gün 24 saat (bayram, hafta sonu, resmi tatil günleri dahil) ihtiyaç kredi başvuruları anında değerlendiriliyor.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir