Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları
Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

İçindekiler

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bugünkü bültenimizi Akbank’a ayırdık. Özellikle Dijital Bankacılık alanında büyük atılımlar yapan banka diğer bankacılık hizmetleriyle de gündem oluşturmaya devam ediyor. Gelin hızlı bir şekilde Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları hakkında topladığımız bilgileri inceleyelim.

Akbanklı olmayanların bile başvuruda bulunabileceği Akbank Direkt Kredi!

En fazla TL. 30.000.- na kadar müracaat edilebilen bu kredi en fazla 4 yıl vadeli.

Akbank Direkt Şifresi sahibi olup halen Akbank müşterisi olan kişiler, Şubeye gitmeden belge ve imzaya gerek duyulmaksızın bu krediye başvurabiliyorlar. Kredi talepleri TL. 30.000.- den fazla ise kredi başvurularını şubeye giderek yapmak zorundalar. Akbank müşterisi olmayan kredi ihtiyacı olan kişiler ise Akbank şubesine uğramak zorundalar. İbraz edilmesi gerekli belgeler ise T.C. vatandaşlık numaralı kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge ve özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm Belgeleri. Doğa olarak gerekli görüldüğü takdirde banka ilave belge talep edebilir. Kredi onayı alınmış taleplerin kullandırımında son karar yine Banka’nındır.

Kredide kefalet aranmamakla birlikte Banka gerek duyduğunda kefil talep edebilir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları
Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Akbank Taşıt Kredisi
Gerek “0” km. gerekse ikinci el taşıt alımında kullanılabilecek bir kredi türüdür.

Kredi koşulları olarak 18 yaşından büyük olmak, finansal rik taşımamak, belgelendirilebilir gelir sahibi olmak sayılabilir. Kredi süresince kredi kullan kişi için hayat sigortası, taşıt için kasko yaptırılacak ve taşıt üzerine rehin tesis edilecektir.

Gerekli belgeler olarak geçerli kimlik, gelir belgesi tanımlanmıştır. Ücretliler için maaş bordrosu veya net maaşı gösterir işyerinden temin edilmiş onaylı belge, serbest meslek sahipleri için de vergi levhası. Kredi başvurusunda bulunan kişi bir firma ortağı ise vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi yeterli olacaktır. Gayrimenkul geliri beyan edenler ise, tapu aslı ve fotokopisi beyan etmek durumundadırlar. Emeklilerin hesap cüzdanlarını ibraz etmeleri yeterlidir.

Kredi müracaatında bulunan kişinin kredibilitesi ve araç markasına göre esnek ödeme planı uygulanabilmekte olup detay için şubeye müracaat etmeniz gerekli.

 

Akbank İhtiyaç Kredisi

Kişiye özel ödeme planlı İhtiyaç Kredisi ile acil ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. İster düğün masraflarınız, ister evinizde yapacağını bir tadilat veya planladığınız bir tatili gerçekleştirmek için ideal bir kredi türüdür. Akbank müşterisi olmasanız bile yararlanabileceğiniz bir kredi türü olup, webden, cep telefonunuzdan veya size en yakın Akbank Şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

18 Yaşından büyük ve olumlu bir istihbarata sahip olmanın yanı sıra gerekli belgeleri tamamlamak yeterli. Kredi başvurusu için maksimum bir tutar öngörülmemektedir, dilediğiniz meblağda başvuru yapabilirsiniz. Yüksek meblağlı başvurularda ilave teminat ve kefil talep edilebilir. Bu kredi türü için hayat sigortası yaptırılmaktadır.

Kredi başvurunuz gerekli belgeler tam ve eksiksiz olarak ibraz edildiği takdirde en fazla iki gün içinde sonuçlandırılır. Kredi onayı alınmış kredinizi kullanmaya başladıktan sonra ​kredi taksit ödemelerinizi, kredinize bağlı hesaba tüm Akbank ATM’lerinden yatırabilir, kredinize bağlı bir hesap tanımlatarak buraya yatıracağınız tutarlardan otomatik ödeme sağlayabilirsiniz.

Kredi geri ödemenizi eşit taksitler haricinde, ara ödemeli, artan ödemeli, ödemesiz dönemli, dönem ödemeli gibi belirleyeceğiniz geri ödeme planlarından birine göre de yapabilirsiniz.

Yarın Akbank Konut Kredisi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları hakkında son bilgiye bankanın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

AKBANK

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir