Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları

Bankalar yılın son döneminde bilanço karlılığını yakalayabilmek, hedefleri tutturabilmek için çok uygun şartlarda ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlemekteler. En uygun ihtiyaç kredisi veren bankayı bulabilmek için gerçekten çok araştırma yapmak gerekli.

Bu yazımızda Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

 

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları
Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları – Hızlı Kredi

Bankanın düzenlemiş olduğu Hızlı Kredi Kampanyası, ortaya ani olarak çıkabilecek ihtiyaçlarınızın temini için azami TL. 25.000.- kadar kullanılabiliyor. Dört yıl azami vadeli bu kampanya kapsamında kredi başvurunuz aynı gün değerlendirilmektedir. Kredi başvurusu SMS, Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Bankanın Web Sitesinden yapılabilmektedir. Kredi onayı alındığı takdirde Bireysel İnternet Şubesi ve Dialog’tan anında kullanım yapılabilmektedir. Bu fırsattan yararlanabilmek için Halkbank Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şube ve Dialog üyesi olmanız gerekmektedir.

Kredi geri ödemesi için vereceğiniz talimatla taksitlerinizin vadesiz mevduat hesabınızı kullanabilirsiniz. Kredi kullandırımı sonrası ara ödeme yapabilir veya kredinizin tamamen kapatılmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları
Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları – Hesaplı Evim Konut Kredisi

 

Hesaplı Evim Konut Kredisi

Ev sahibi olurken destek alabileceğiniz uygun konut kredisi olanaklarından biri. Bu kredi kapsamında ilk üç ay taksitlerinizi öteleme şansına sahipsiniz. Kredi masrafı olarak doğal olarak ekspertiz ücreti, konut sigortası,zorunlu deprem sigortası ve ipotek tesis ücreti ödemek durumundasınız. Bu kredi kullandırım masrafları satın alacağınız konutun lokasyonu, metrekaresi ve benzer kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kampanya kapsamında kullandırılacak konut kredisi vadesi 120 aya kadar uzayabilmektedir.

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları

Bordro24 İhtiyaç Kredisi, maaşını Halkbank’tan alanlar için düzenlenmiş bir ihtiyaç kredisi kampanya türü ve azami 48 aya kadar vadeli olarak kullanabilirsiniz.

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları

Kamu çalışanlarına özel olarak oluşturulmuş Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi‘de azami 48 ay vadeli olarak kullandırılabiliyor.  Halkbank’tan en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep eden müşteriler için uygun faiz oranları uygulanmakta. Bu avantajlı ihtiyaç kredisi için size en yakın Halkbank Şubesine Kimlik ve Gelir Belgesi gibi gerekli olan evraklarla başvurabilirsiniz.

Halkbank, düzenlediği bu uygun koşullu kredi kampanyalarında emeklileri de unutmamış. Azami TL. 5.000.- lık ve 48 ay vadeli bu Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası na başvuruda bulunmak için aralarında boşluk bırakıp “MINI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

Daha yüksek kredi meblağları için Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası hazırlanmış. Yine 48 aya kadar vadeli bu kredi için gerekli belgeleri hazırlayarak size en yakın Halkbank Şubesine müracaat edebilirsiniz.

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları

Yazımızın sonunda Halkbank’ın ” Kredi Taşıma ” ya da ” Kredi Transferi ” olarak ta adlandırılan Dost Kredi Kampanyalarından bahsetmek isteriz.

Dost Konut Kredisi’nin uygun faiz oranlarından ve kredi kullandırım koşullarından faydalanarak, başka bankada kullandığınız konut kredinizi Halkbank’a taşıyabilirsiniz. Halkbank Dost Konut Kredisi Kampanyası  uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile çok cazip. Kredi kullandırım koşullarında tahsis ücreti bulunmamakta ve 180 aya kadar kredi vadesi uygulanabilmekte. Ekspertiz ücreti TL. 650.- ve ipotek tesis ücreti TL. 155,76 olarak belirtilmiş. Bu kredi paketinde konutun lokasyonu, metrekaresi vb. kriterlere göre ekspertiz ücreti, konut sigortası ve Zorunlu Deprem Sigortası prim tutarları değişiklik gösterebilmektedir.

Başka bankadan kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredilerinizi ve kredi kartı bakiyelerinizi de Halkbank’a transfer edebilirsiniz. Bunun için Dost İhtiyaç Kredisi tam sizin ihtiyacınıza göre hazırlanmış. Kredi taşıma için gerekli belgeleri hazırlayarak, azami 48 aya kadar vadeli bu son derece uygun faiz oranlarına sahip krediden faydalanabilmek için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli.

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları hakkında detaylı ve güncel bilgi için aşağıda yer alan bağlantıyı ziyaret ediniz.

Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları 

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.