Acil İhtiyaç Kredisi İhtiyacı Olanlar
Gün geçmiyor ki , bankaların düzenledikleri Acil İhtiyaç Kredisi kampanyalarına yenisi eklenmesin.

Acil İhtiyaç Kredisi İhtiyacı Olanlar

Acil İhtiyaç Kredisi İhtiyacı Olanlar …

Gün geçmiyor ki , bankaların düzenledikleri Acil İhtiyaç Kredisi kampanyalarına yenisi eklenmesin.

Ekonomideki daralma devam ettikçe tüketim harcamalarımızı finanse etmek için acil ihtiyaç kredisi veren bankalar yeni kampanyalar düzenliyorlar.

Bu kampanyalar öylesine hızlı işliyor ki ön kredi onayı için acil ihtiyaç kredisi başvurusu telefonunuzdan dahi yapılabiliyor. Böylece tüketicilerin acil kredi onayı sağlanmış oluyor. Yalnız bu kadar kampanya arasında bankaların tahsis edecekleri acil ihtiyaç kredisi için gereken belgeleri tam ve eksiksiz olarak temin etmek, kredi notunuzun yeterli olduğunu tespit etmek ve belki de en önemlisi en uygun acil ihtiyaç kredisi faiz oranları nerede bunu tespit etmek gerekir.

Yakın zamanda Yapı Kredi Bankası’ndan Esnaf ve KOBİ’ler için hazırlanan TL. 100.000.- Kredi Kampanyası ve ING Bank tarafından uygulamaya konan özel İhtiyaç Kredisi kampanyalarına kredi haberlerimiz arasında yer vermiştik.

Bugün bir diğer bankanın düzenlediği , Finansbank  İhtiyaç Kredisi , kampanyasından bahsetmek istiyoruz.

Kampanyanın en büyük özelliği kredi taksit ödemelerinizi 3 ay erteletebiliyorsunuz.

Finansbank acil ihtiyaç kredisi başvurusu 5030 numaralı telefona T.C. kimlik numaranızı SMS olarak göndererek yapılabiliyor. Kredi onayı için ön başvuru bu kadar basit. Arzu ederseniz İnternet Bankacılığı kanalından bankanın Hemen Başvur ‘a tıklayarak ön kredi onayı için müracaat edebilirsiniz. Tabii Finansbank Şubeleri sizin başvurunuzu almak için bekliyor olacaklar.

Acil ihtiyaç kredisi başvurunuz banka tarafından olumlu olarak değerlendirildiyse  en yakın Finansbank  Şubesi’ne giderek kredi onayı alınmış İhtiyaç Kredisi için kesin başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Acele etmekte fayda var  zira kampanyanın son başvuru tarihi 18 mart 2016 olarak belirlenmiş.

Bankanın açıklamasına göre Acil İhtiyaç Kredisi başvurusu için geçerli evraklar şöyle sıralanmış;

Nüfus cüzdanınız veya noter tasdikli sureti, adres bilginiz Adres kayıt Sisteminde güncel değilse son üç ay içerisinde düzenlenmiş fatura (sabit telefon, elektrik, doğal gaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri) ve tabii kredi ön onayı alınamadığı takdirde gelir belgeniz.

Hatırlatalım gelir belgeniz ; Ücretliler için; bordro veya kaşeli imzalı şirket yazısı (şirket yazısı alınıyorsa şirketin yetkili imza sirküleri)

Serbest meslek sahipleri için; sahibi ya da ortağı olunan firmaya ilişkin vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, son 3 yıla ait Vergi Dairesi yada yeminli mali müşavirlik onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıl mizanı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıt belgesi ya da faaliyet belgesi

Tapu fotokopileri, kira kontratları ve diğer gelir belgeleri (varsa)

Kredi için yapılacak SMS başvurusu ücretini unutmayalım lütfen. Kredi maliyetini hesaplarken bankanın hayat sigortası talebi bulunmaktadır. Ancak sigortayı başka bir bankadan yaptırıp , onaylanması halinde Finansbank dain-i mürtein olacak şekilde kabulü mümkün.

Daha detaylı bilgi için Finansbank İnternet Bankacılığı ve Finansbank Şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir