Acil Kredi Lazım İse Yapı Kredi Kampanya Seçeneklerini İnceledik

Acil Kredi Lazım Olanlar İçin Yapı Kredi Kampanya Seçeneklerini İnceledik

Acil Kredi Lazım Olanlar İçin Yapı Kredi Kampanya Seçeneklerini İnceledik

Acil kredi lazım olduğunda acil para tedarik edebilmek için hemen çeşitli kaynak arayışlarına gireriz. Kredi veren bir kuruluş olmadığımız halde bizden bile kredi talep edenler mevcut. Aslına bakarsanız sitemizin kuruluş amacı da kredi vermek değil ama kredi ihtiyacı olanlara yardımcı olmak yol gösterebilmek. Bu nedenle her fırsatta kredi ihtiyacınız olduğunda mutlaka tanınan kredi finans kuruluşlarına başvurmanız gereğini vurguluyoruz. Bu bültenimizde de kredi ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi kampanya seçeneklerini inceledik.

İçindekiler

Önceki bültenimizde Halkbank Bireysel Kredi Kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışmıştık. Bu kez sırada Yapı Kredi kampanya seçenekleri var.

Acil Kredi Lazım İse Yapı Kredi Kampanya Seçeneklerini İnceledik

Bireysel İhtiyaç Kredileri adı altında Yapı Kredi, kredi ihtiyacına göre çeşitlendirme yapmış.

İlk başlık Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi; Adından da tahmin edebileceğiniz gibi akıllı telefon veya internet üzerinde kullandırılan bir kredi türü. Kredi başvurusu için Yapı Kredi Bireysel İnternet ve/veya Mobil Şube üyesi olmanız gerekmektedir. Bu sayede zaman sınırlaması olmaksızın kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurusu en az TL. 1.000.- azami TL. 10.000.- ve azami vade 48 ay olabilir. Banka tarafından tarafınıza tahsisi edilmiş ön onaylı ihtiyaç kredisi limitiniz kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilecek ve SMS ile kredi değerlendirme sonucu tarafınıza iletilecektir. Burada önemli nokta bu kredi kapsamında ön onaylı limitlerinizi ve Yapı Kredi Bireysel İnternet ve Mobil Şube’den başvurduğunuz onaylanmış kredilerinizi her gün 02:00 – 21:30 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Kredinizin kullanım sırasında otomatik ödeme talimatı ile taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi vadesi daha dolmadan yani kredinize istediğiniz zaman şubeler kanalıyla ara ödeme yapabilir veya kredinizi tamamen kapatabilirsiniz.

Alışveriş Kredisi; yaptığınız  tüm peşin alışverişlerinizi uygun faiz oranları ve kredi masrafı ödemeden taksitlendirebileceğiniz bir Bireysel İhtiyaç Kredisi türüdür.

En az TL. 500.- en yüksek TL. 25.000.-lık alışverişlerinizi kredilendirebileceğiniz bu Bireysel İhtiyaç Kredisi türünde TL. 5.000.- üzeri kredi başvuruları sadece Kredi Kartı ile yapılan işlemlerin kredilendirilmesi için uygulanmaktadır. Vade 36 aya kadar uzayabilmektedir.

Bu kredi türünde dikkat etmeniz gereken diğer hususlar;

Kredi kartınızla peşin işlem yapıp sonrasında  Alışveriş Kredisi kullanmayı tercih etmeniz halinde kredinizi, kredi kartınızın Hesap Kesim tarihinden önce Yapı Kredi Şubesi’nden kullanmış olmalısınız. Bu durumda kullandığınız Alışveriş Kredisi tutarı, kredi kartınızdaki ilgili işleme istinaden ödeme şeklinde kredi kartı ekstrenizde görünecektir.  Kredi kartı limitiniz kullandığınız kredi miktarı kadar bloke edilecek ve kredi taksitleriniz ödendikçe aylık taksit tutarı içindeki anapara tutarı kadar bloke kaldırılacaktır. Sadece Yapı Kredi POS’u bulunan Üye İşyerleri’nde yapılacak işlemler için Alışveriş Kredisi tahsis edilebilecektir.

Alışveriş kredisini daha evvel kullanıp, alışverişinizi daha sonra yapmayı tercih ederseniz, yine kredi kartınız kredi tutarı kadar bloke edilecek, kredi taksitleriniz ödendikçe aylık taksit tutarı içindeki anapara tutarı kadar bloke çözülecektir.

Alışveriş Kredisi ile ilgili kredi başvurusunda Gelir Belgesi ibrazı gereklidir.

Yapı Kredi Eğitim Kredisi; gerek ülkemizde gerekse yurt dışında yapılan eğitim harcamalarının dört yıla kadar, en fazla TL. 50.000.- limitli olarak, ister dosya masrafsız, ister düşük faizli olarak kullandırıldığı bir bireysel kredi türüdür.

Bu kredi için başvuruda gerekli belgelere ilave olarak;

Yurtiçi Eğitim için, Öğrenci kayıt belgesi fotokopisi ve banka hesabının yer aldığı eğitim ücretini gösteren proforma fatura veya okuldan alınan bir belge

Yurtdışı Eğitim için, Öğrenci kayıt belgesi fotokopisi ve banka hesabının yer aldığı eğitim ücretini gösteren proforma fatura veya okuldan alınan bir belge ile Öğrenci Vizesi (Eğer alınmışsa) gereklidir.

Acil Kredi Lazım İse Yapı Kredi Kampanya Seçeneklerini İnceledik
Yapı Kredi Kampanya – Evlilik Kredisi

Yapı Kredi Evlilik Kredisi;  Nişan, düğün, balayı ve yerleşmeyi planladığınız evle alakalı yapacağınız her türlü harcamalarınız için 48 aya kadar vade seçeneği ile acil nakit ihtiyacınıza yardımcı olacağına inandığımız bir bireysel kredi türüdür. Kredi başvurusunu en yakın Yapı Kredi şubesinden veya Kredi Şimdi üzerinden yapabilirsiniz.

Acil Kredi Lazım İse Yapı Kredi Kampanya Seçeneklerini İnceledik
Yapı Kredi Kampanya – Tatil Kredisi

Yapı Kredi Tatil Kredisi; Örneğin yaklaşan yılbaşı tatili için yurt içi veya yurt dışı seyahat harcamalarınızı finanse etmek için kullanabileceğiniz bir kredidir. 48 aya kadar yayılan taksitlerle kredi geri ödemesi yapabilirsiniz.

Bugünkü bültenimizde Yapı Kredi kampanyaları bireysel ihtiyaç kredileri kısmını size açıklamaya çalıştık. Gelecek yazımızda yine bireysel krediler içerisinde yer alan Yapı Kredi kampanyalarından konut kredisi, taşıt kredisi, motosiklet kredisi, tekne ve esnek hesap kredilerini açıklamaya çalışacağız.

Gelir Belgesi

Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
Başvuru İçin Gerekli Belgeler (Müşteri ve Varsa Kefil İçin)
Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)

Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız Yapı Kredi’den uygun faiz oranlarıyla istediğiniz kredi türünü seçin, cebiniz de yüzünüz de gülsün!

Yapı Kredi Kampanya

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir