En uygun tatil kredisi veren banka hangisi ?
En uygun tatil kredisi veren bankalar.

En uygun tatil kredisi veren banka hangisi ?

En uygun tatil kredisi veren banka hangisi ?

Özellikle tatil mevsiminin çok yaklaştığı bu dönemde ihtiyaçlar gittikçe artmakta.

Tatil hesapları yapanlar erken rezervasyon imkanlarından faydalandılarsa , uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla diledikleri tatile kavuşabilecekler. Ancak son ana kadar tatil programını kesinleştiremeyenler  biraz daha farklı fiyatlarla karşılaşacaklar maalesef.

Tüm bunların yanı sıra yol masrafları, kılık kıyafet , yemek içmek gibi masraflar belki de önceden öngörülmeyen harcamaları ortaya çıkarmakta. Gelecekteki gelirimizi şimdiden elimize almak, tatil fırsatını kaçırmamak için hemen bankaların düzenlediği Tatil Kredisi Kampanyaları ‘na müracaat kaçınılmaz oluyor.

Bankaların düzenlediği Tatil Kredisi Kampanyaları aslında hali hazırda kullandırılan Bireysel İhtiyaç Kredisi kapsamındadır.

Bazı bankalar özellikli olarak anlaşmaya vardıkları turizm firmaları veya seyahat acenteleri ile birlikte kampanya düzenler. Buna göre ihtiyaç sahibi anlaşmalı turizm firmasından tatilini geçirmeyi planladığı yeri satın alır , ödeme anlaşmalı bankadan çekilen kredi ile yapılır.

Buna örnek Vakıfbank – Jolly Tur Tatil Kredisi gösterilebilir.

Buna göre Vakıfbank veya başka bankaya ait kredi kartı ile tek çekim veya taksitlendirilmiş olarak yapılan Jolly Tur Tatil ödemesi 30 gün içerisinde banka tarafından taksitlendirilebilmektedir.

Tatil Kredisi Ön Onay , şubeye gitmeden sms başvurusu ile alınabiliyor. Kredi meblağı TL. 500.- ile TL. 3.000.- arasında değişebiliyor. Daha yüksek limit için Vakıfbank şubesine uğramanız gerekli.  Tatil Kredisi üç aydan 24 aya varan vade seçeneklerine sahip. Kredinin en önemli özelliği dosya masrafı olmaması ve gelir belgesi beyan etmenize gerek olmaması. Dahası bu kredi için hayat sigortası zorunluluğu da bulunmamakta.

Yapı Kredi tatil Kredisi ise size seyahat acentenizi seçme özgürlüğü veriyor.

Yurt içi veya yurt dışı seyahatleriniz için geçerli her türlü masrafınız bu kredi paketi kapsamında değerlendirilebiliyor.  Kredi 36 aya varan vade seçeneklerine sahip ve yine şubeye uğrayabileceğiniz gibi Yapı Kredi web sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Tatil Kredisi başvurusu için gerekli bilgiler ; kimlik bilginiz, gelir belgesi, abonelik gerektiren bir hizmet faturası sayılabilir.

Diğer bazı bankalar da Kredi Kartı kullanımını arttırabilmek için kampanyalar düzenlemekteler. Örneğin Ziraat Bankası Turizm kampanyası ;  Bu kampanyada Ziraat bankasının düzenlediği kampanyaya dahil olan seyahat acentelerinden Maximum kart ile yapılacak TL. 2.500.- ve üzeri yine tek çekim veya taksitli ödemelerde TL. 75.- Maxi Puan hediye edilmekte.

Siz de en uygun tatil kredisi veren bankalar ve kampanyalarını takip ederek, bütçenize en uygun tatil kredisi başvurunuzu  yapabilirsiniz.  Kredi kullandırım şartlarını ve en uygun kredi faiz oranlarını , diğer masraflarla birlikte değerlendirmeyi unutmayınız.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir