Dijital Pazarlama ve Bankalarımız
Dijital Pazarlama ve Bankalarımız

Dijital Pazarlama ve Bankalarımız

İçindekiler

Bankalarımız , gelişen teknolojiyi yakından takip ederek Dijital Pazarlama alanında çalışmalarını sürdürüyorlar.

İlk haberimiz Fibabanka’dan;

Fibabanka, Instagram hesabından #bankamyanimda etiketiyle yürüttüğü kampanya ile Dijital Pazarlama kategorisinde Efma ve Accenture 2016 İnovasyon Ödülleri’nde dünya ikinciliğinin yanı sıra Avrupa birinciliğini elde etti.

Geçtiğimiz iki yılda sosyal medyada aktif olarak yer alan müşterileriyle sıkı bir ilişki içinde olan Fibabanka, devamlı olarak geliştirdiği dijital bankacılık ürünleri ile Dijital Pazarlama alanında sadece ülkemizde değil aynı zamanda Avrupada’da söz sahibi. Bankanın anılan dönemde müşterilerine kullandırdığı Instagram Kredileri toplam ihtiyaç kredileri içerisinde % 9 oranına ulaştı.

Fibabanka’nın 2015 kasımında başlattığı İnstagram Kredisi günümüze kadar özel günlerde ve farklı kesimlere son derece özel hediyeler dağıtılarak düzenlendi. #bankamyanimda etiketiyle ihtiyaç duyduğu ürünün fotoğrafını kendilerine ait Instagram hesaplarından paylaşanlar , bu kampanya dahilinde özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanma hakkı kazanıyor.

Dijital Pazarlama ve Bankalarımız
Fibabanka dijital pazarlamada Avrupa şampiyonu oldu

Türkiye İş Bankası “Anında İşlem” Yapıyor !

Dijital pazarlama alanında önder bankalardan olan İş Bankası, sade bir tasarımla yenilediği internet sitesinin ana sayfasına ‘Anında İşlem’ özelliği ekleyerek ev kredisi, kredi kartı ve diğer bir çok bankacılık işlemleri için anlık bilgi alma ve başvuru özelliğini ekledi.

“Anında İşlem” Uygulamasının en çok rağbet gören işlemlerinin başında “Ev Kredisi Başvurusu” bulunmakta.

İş Bankası müşterisi olmayan müşterilerin dahi yararlanabildiği bir uygulama olan “Ev Kredisi Başvurusu” , konut kredisi başvurusundan kredinin tahsisine kadar olan sürecin tamamen isbank.com.tr üzerinden gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Dijital Pazarlama ve Bankalarımız
Türkiye İş Bankası “Anında İşlem” Yapıyor !

Ülkemizin “Akıllı Emlak Sitesi” Zingat.com ile iş birliği yapan banka, konut kredisi talebinde bulunacak müşterilerine isbank.com.tr’deki ev kredisi ürünlerine ait bilgi sayfalarından Zingat YaşamSkor’larını hesaplayarak, arzu ettikleri ev ilanlarına ulaşabilmelerini sağlıyor. Satın almak istedikleri konut için kredi kullanmak durumunda olanlar Zingat.com’da yer alan İş Bankası Kredi Hesaplayıcısı’ndan, taksitler hakkında bilgi edinerek kredi başvurusunu neticelendirebiliyorlar.

İhtiyaç ve taşıt kredileri ile kredi kartı için de “Anında İşlem” alanından başvuru yapılabildiği gibi diğer birçok banka işlemi de bu alandan yapılabiliyor. (Vize İçin Hesap Bilgisi Yazısı hazırlanması, Yurt Dışı Çıkış Harcı ödemeleri, Yurt Dışı Seyahat Sigortası hazırlanması da bu işlemlerden bazıları.)

About admin

İlginizi Çekebilir

Konut Kredisi Faiz Oranları 2021

Konut Kredisi Faiz Oranları 2021

Konut kredisi almak istiyor fakat faiz oranları konusunda neyle karşı karşıya kalacağınızı bilmiyor musunuz? Konut …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir