Acil Destek Kredisi Garanti'de !
Artık esnaf kredisi nasıl alınır diye düşünmeyin ; Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası ile esnafın yanında.

Acil Destek Kredisi Garanti’de !

Acil Destek Kredisi Garanti’de !

Artık esnaf kredisi nasıl alınır diye düşünmeyin ; Garanti Bankası Komşu Esnaf Kredi Kampanyası ile esnafın yanında.

Garanti Bankası yeni kredi ürünü Komşu Esnaf Kredi Kampanyası ile 36 aya kadar vadeli TL. 50.000.- ye kadar esnafa destek oluyor.

Kredi geri ödemesi için esnaf ilk üç ay ödeme yapmayabiliyor veya kredi geri ödemesini aylık eşit taksitlerle yapabiliyor.

Kampanya ile ilgili olarak kredi alt limiti 10.000 TL, üst limiti 50.000 TL olarak belirlenmiş.

İlk üç ay ödemesiz olarak kredi kullanıldığında kredi süresi minimum 12 ay, maksimum 24 ay vadeli olarak belirlenmiş. Ancak kredi aylık eşit taksitli olarak kullanıldığında kredi vadesi minimum 12 ay, maksimum 36 ay vadeli TL olarak belirlenmiş.

Esnaf kredisi hesaplamasında bilindiği gibi ticari taksitli krediler Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu’ndan (KKDF) muaf durumdadır ancak bu muafiyet bireysel taksitli krediler için uygulanmamaktadır.

Kredi kullandırımı esnasında yapılacak sigorta için uygulanacak sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir.

Kredi başvurusundan sonra esnaf kredisi onayı için gerekli evraklara ilave belge istenebilir ve banka tarafından yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir.

Kredi başvurusu Garanti Bankası İnternet sitesinden yapılabileceği gibi size en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayabilirsiniz.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir