Fibabanka’dan Yeni Kredi Kampanyası

Fibabanka’dan Yeni Kredi Kampanyası

Fibabanka Türkiye’de ilk defa Instagram üzerinden kredi kampanyası başlatıyor.

#bankamyanimda etiketiyle ihtiyacının fotoğrafını çekerek Instagram hesabında paylaşanlar için Fibabanka 20 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında “INSTAGRAM KREDİ KAMPANYASI”’ndan yararlanma hakkı tanıyor.

Kampanyadan faydalanma hakkı kazanan müşteriler özel faiz oranı ile 36 ay vadeye kadar TL: 30.000.- ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

Ayrıca kampanya kapsamında Instagram hesabında paylaşılan fotoğraflardan en çok beğeni alan 20 tanesi arasından jürinin belirleyeceği 10 şanslı kişi TL. 250.- lik GAP Mağazaları Hediye Çeki kazanacak.

 

 

Fibabanka'dan Yeni Kredi Kampanyası
Fibabanka Türkiye’de ilk defa Instagram üzerinde kredi kampanyası başlatıyor.

 

Fibabanka'dan Yeni Kredi Kampanyası Fibabanka Türkiye'de ilk defa Instagram üzerinden kredi kampanyası başlatıyor. #bankamyanimda etiketiyle ihtiyacının fotoğrafını çekerek Instagram hesabında paylaşanlar için Fibabanka 20 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında “INSTAGRAM KREDİ KAMPANYASI”'ndan yararlanma hakkı tanıyor. Kampanyadan faydalanma hakkı kazanan müşteriler özel faiz oranı ile 36 ay vadeye kadar TL: 30.000.- ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ayrıca kampanya kapsamında Instagram hesabında paylaşılan fotoğraflardan en çok beğeni alan 20 tanesi arasından jürinin belirleyeceği 10 şanslı kişi TL. 250.- lik GAP Mağazaları Hediye Çeki kazanacak.      

Haberimiz sizi ilgilendirdi mi?

0

User Rating: İlki ol!

About admin

İlginizi Çekebilir

Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler

Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler

İçindekiler0.1 Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler1 Ödeal İşyerim uygulaması ile artık cep telefonu kullanarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir