Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2016 ilanları
Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2016 ilanları

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2016 ilanları

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2016 ilanları

Kuveyt Türk Katılım Bankası eleman arıyor

Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında önder bankalardan olan Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2016 ilanlarından bazılarını kariyer planlamanızda  yardımcı olması amacıyla aşağıda özetlemeye çalıştık;

Ürün Geliştirme Uzman Yardımcısı

Kurumsal pazarlama stratejisi ve kurumsal politikalar ışığında hem kurumsal , ehm de ticari bankacılık konularında ürün ve iş geliştirme politika ve stratejileriniz uygulamak, ihtiyaç duyulan piyasa araştırmalarını yaparak, mevcut rünlerin incelenmesini ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda bu ürünlerin geliştirilmesini sağlamak işin tanımı olarak belirtilmiş.

Finans – Ekonomi, Bankacılık sektöründen , tam zamanlı olarak Kocaeli(Darıca, Derince, Gebze, Çayırova), İstanbul(Asya) bölgeleri için tecrübesiz adaylar 03 Nisan 2016 tarihine kadar bu ilana başvurabilirler.

Kariyer ve İşe Alım Uzman Yardımcısı / Uzmanı

İşin tanımı olarak göze çarpan konular ;

– İşe alım çalışmalarında kullanılan yetkinlik bazlı mülakat tekniklerini kullanabilmek,
– Eleman ihtiyacı duyan bölümler ile koordineli olarak çalışarak, kurumda yeni işe başlayanların işe çabuk adapte olmalarını sağlamak ve bu konuda yeni sistemler geliştirmek.
– İnsan Kaynakları politika ve prosedürlerinin yeni işe başlayanlara ve halihazırda bankada çalışanlara tanıtımını yapmak bilgilendirmek,
– Yeni işe başlayan personelin deneme süresi içindeki performanslarını takip ederek sürecin tamamlanmasını sağlamak,

Başvuruda bulunacak adaylarda tecrübenin şart olmadığının belirtildiği ilanın 02 Nisan 2016 tarihine kadar açık olduğu belirtilmiş.

Kobi Bank. Satış Yönetmen/Uzman/Uzm. Yrd-Gaziantep

Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği fakültelerinden mezun, tercihan ingilizce bilen ve “Faizsiz Bankacılık” konusunda çalışacak , en az bir yıl tecrübeli adaylar için yayınlanan bu ilan Kuveyt Türk’ün Gaziantep’te bulunan şubelerinin KOBİ Bankacılığı Satış birimleri için geçerli ve 05 Mart 2016 tarihine kadar geçerli.

Bireysel / İşletme Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı / Uzmanı / Yönetmeni

Ticari Satış Uzman Yardımcısı / Uzmanı / Yönetmeni- İst Anadolu

Her iki ilan içinde ortak iş tanımı konuları;

– Mevcut müşterilerle olan ilişkilerin devamlılığını sağlamak ve geliştirmek,
– Ait oldukları sektör içerisinde mevcut ürünlerin satışının yapılabileceği potansiyel müşterileri belirlemek , ziyaretlerde bulunmak ve yeni müşterileri banka portföyüne kazandırmak,
– Banka prensiplerine uygun tekliflerin hazırlanarak müşterilere sunulması, takip edilmesi ve satışa dönüşmesini sağlamak ve satış sonrası raporlamaların yapılmasını gerçekleştirmek.

Bu ilan 26 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

Risk Takip Uzman Yardımcısı

Kanuni takibe alınmış banka alacaklarının tahsilatını gerçekleştirmek üzere idari ve hukuki takip süreçlerinde görev almak ve bu anlamda gerekli idari ve hukuki takip faaliyetlerini yürütmek ve düzenli raporlamasını sağlamak,
Çalışmalar esnasında Risk Takip Müdürlükleri, Hukuk ve Takip İşleri Müdürlüğü ve Hukuk Büroları ile koordineli bir şekilde çalışmak.

Bu ilanın geçerlik süresi 22 Mart 2016 olarak belirtilmiş.

Yazımız konusu Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Eleman Alımı 2016 ilanlarıyla ilgili detay bilgiyi bankanın insan kaynakları departmanından alabilirsiniz.

About admin

İlginizi Çekebilir

TCMB Faiz İndirim Kararı

TCMB Faiz İndirim Kararı

İçindekiler1 TCMB Faiz İndirim Kararı1.1 Konutder: Sıra Özel Bankalarda1.2 TİM: Yatırımlar Artacak1.3 GYODER: Konut Sektörü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.