Kredi taksitleriniz garanti ödeniyor ...
Bankaya olan kredi borcumuzun taksit ödemelerini garanti altına almak için Garanti Bankası bize harika bir fırsat sunuyor.

Kredi taksitleriniz garanti ödeniyor

Kredi taksitleriniz garanti ödeniyor …

Büyük bir çoğunluk zorlaşan hayat şartları karşısında acil ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bankalardan acil ihtiyaç kredisi kullanmak zorunda kalıyor.

Bankalardan kredi alırken bir takım kredi teminat şartlarını yerine getirmek zorunda olduğumuzu biliyoruz.

Bankalardan kredi çekerken kefil, ipotek vb teminatlar gösteriyor ve kredi borcumuzu ödeyemediğimiz zaman banka kredi teminatlarını paraya çeviriyor. Haliyle istenmeyen durumlar ortaya çıkabiliyor.

Bu duruma düşmemek için bankaya olan kredi borcumuzun taksit ödemelerini garanti altına almak için Garanti Bankası bize harika bir fırsat sunuyor.

Yenileme Garantili Kredi Ödeme Güvencesi

Kredi borcumuzu bankaya geri ödemede yaşanacak en büyük sıkıntılardan biri işinizi kaybetmek olsa gerek. Zira bankadan kredi çekerken en çok işimizden elde ettiğimiz gelire yani maaşımıza güveniriz ve bankada kredi onayı ve kredi tahsisi aşamalarında krediyi geri ödememize en büyük kriter olarak maaşımızı göz önüne alır.

Garanti Bankası’nın ürünü olan Yenileme Garantili Kredi Ödeme Güvencesi ile aldığınız kredinin süresi ile orantılı olarak bir yıldan sekiz yıla kadar uzayabilen sürelerle vefat veya kaza sebebiyle maluliyet halinde bankaya olan kredi borcunuz garanti altına alınmış oluyor.

Bordrolu yani maaşlı çalışanlar işsiz kalmaları , serbest meslek sahipleri ise hastalık veya kaza neticesi hastanede yatmaları durumlarında bankaya olan kredi borcu taksitleri bir poliçe yılı döneminde Yenileme Garantili Kredi Ödeme Güvencesi ile azami altı taksit olarak ödenir.

Garanti Emeklilik tarafından vefat veya kaza neticesi daimi maluliyet halinde sigorta teminat limiti dahilinde bakiye kredi borcu ödenmektedir. Bu teminatların yanı sıra bordroluların işten ayrılmaları, serbest meslek sahiplerinin hastalık veya kaza sebebiyle hastanede yatmaları durumlarında kredi taksit ödemeleriniz garanti altına alınmış olacaktır.

Emekliler ve sözleşmeli çalışanlar kapsam dışıdır.
Sigorta teminatı , kredinin miktarına ve taksit sayısına bağlıdır.
Kredi vadesine göre , sigorta süresi de bir – sekiz yıl arasıdır.
Sigorta prim belirlemesinde teminat önem kazanmakta buna göre belirlenmektedir.

İşsizlik teminatı ;
Çalıştığınız iş yerinden kasıt veya kusur olmaksızın ayrılmak durumunda kalmanız halinde kredi kartı borçlarınız güvence altındadır.

Gündelik Hastane Tazminatı Teminatı ;
Serbest meslek çalışanları, hastalık veya kaza sebebiyle yedi günden az olmamak kaydıyla hastanede yatmak durumunda kalırlarsa ortaya çıkacak gelir kaybı için Gündelik Hastane Tazminatı Teminatı’ndan yararlanabilirsiniz. Hastanenin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış tam teşekküllü bir hastane olması gereklidir.

Konu ile ilgili olarak detay bilgi için size en yakın Garanti Bankası şubesine uğrayabilir veya Alo Garanti’yi arayabilirsiniz.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir