Şekerbank’a Midas Awards’tan iki altın

Midas Awards

İçindekiler

Şekerbank’a Midas Awards’tan iki altın

Şekerbank’a iki altın ödül Midas Awards’tan

Şekerbank, düzenlenen finansal reklam ve pazarlama yarışmasında ”Aile Çiftçiliği” kapsamında tüm köylere 10 binin üzerinde tweet ulaştırdığı için Midas Awards 2015 ödülüne layık görüldü.

”İnteraktif Kampanya” ve ”Düşük Bütçeli Kampanya” bölümlerinde iki altın ödülü elde eden Şekerbank bir de ”Outdoor” kategorisinde gümüş ödülü de göğüsledi.

Tarım finansmanı sağlamak için kurulan Şekerbank Aile Çiftçiliği kapsamındaki reklam ve pazarlama çalışmaları ile Midas Awards ödüllerini alarak diğer bankaları solladı.

Doğru kurgulanmış olan reklam ile tweetler doğru hedef kitlesine ulaştığı için başarıyı kucaklayan Şekerbank , New York’taki törende ödüllerini alacak.

Şekerbank, tarım üretimin devamına yönelik,  çiftçilerin köylerini ve topraklarını bırakıp kentlere göç etmesinler diye “Aile Çiftçiliği” kampanyasını  başlatarak tarımın ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Söz konusu reklam kampanyasında, #senbırakıpgitmediye sloganı ile çiftçilere verilen mesajların, gerçekten doğru kitlelere ulaştırılması fikrinden yola çıkarak hazırlanan reklam için Twitter mesajları tabelalara bastırılmış, köy merkezlerinde, ev ya da çeşme duvarlarına asılmıştı.

TV ve dijital alanlarda yayınlanan reklamlar, ilk reklam filminde gibi yine çok büyük merak uyandırdı ve ilgi görmüştü. Sosyal medya platformlarında “Tweet Köy” reklam filmi, Twitter’da 465 binden fazla kez görüntülendi. Ayrıca Facebook’ta 700 binden fazla kişiye ulaşıldı ve 200 bin kez izlendi. YouTube’da ise daha fazla ilgi gördü ve 500 bine yakın kez görüntülenerek 200 bine yakın kişi tarafından izlendi.

Bunların dışından ayrıca Şekerbank ”Tweet Köy” ile de ödüle layık görüldü. Bununla birlikte toplam 11 ödül alan Şekerbank , en fazla ödül alan Banka ünvanını kazandı.

Şekerbank ‘Tweet Köy’ ile bronz aslan ve ‘Direct’ kategorisinde de gümüş ödül,  kazandı.

Sürdürülebilirlik Akademisi’nin organize ettiği ‘’İletişim-Açık hava-Doğrudan Pazarlama-Medya ve Hizmet’’ kategorilerinde de gümüş ödüle değer görülmüştü.

About admin

İlginizi Çekebilir

Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler

Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler

İçindekiler Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler Ödeal İşyerim uygulaması ile artık cep telefonu kullanarak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir