Düğün Finansmanı
Avantajlı Düğün Finansmanı

Avantajlı Düğün Finansmanı

Avantajlı Düğün Finansmanı

30 Yıldır katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren Albaraka , evlenecek çiftler için yeni bir ürün hazırladı: ‘Düğün Finansmanı’

36 Aya kadar vadeli olan bu ihtiyaç kredisi paketi ile evlenecek çiftler düğün organizasyonu için gerekli tüm ihtiyaçlarını finanse edebilecekler.

Ülkemizin ilk katılım bankası olan Albaraka , düğün salonundan, ikram harcamalarına kadar tüm harcamaları bu paket içerisinde kredilendiriyor. Krediden faydalanmak isteyenlerin yapması gereken, gelir belgeleri ve yapacakları harcamalara ait proforma fatura ile kendilerine en yakın Albaraka şubesine uğramak.

Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Ayhan Keser, yaptığı açıklamada yeni evlenecek çiftlerin düğün organizasyonu ve diğer tüm düğün hazırlıkları aşamasında yapacakları düğün mekanı, ikramlar ve ekipman gibi harcamaların yeni çıkarttıkları ‘Düğün Finansmanı’ paketi ile destekleneceğini belirtti.

Krediden 18 yaşını doldurmuş gerçek kişiler faydalanabiliyor. Kredi kullandırımında tahsis ücreti alınıyor ve ferdi kaza sigortası yaptırılıyor.

Albaraka’nın bu yeni evlilik ihtiyaç kredisi ile ilgili detay bilgileri Albaraka internet sitesinden ve size en yakın Albaraka şubesinden alabilirsiniz.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir