Anında Kredi Veren Bankalar
Anında kredi veren bankalar son zamanda yepyeni kampanyalarla yeni müşteriler edinmeye çalışmaktalar.

Anında Kredi Veren Bankalar

İçindekiler

Anında kredi veren bankalar son zamanda yepyeni kampanyalarla yeni müşteriler edinmeye çalışmaktalar.

Bankacılık alanındaki yoğun rekabet bankaların en büyük kazanç kaynakları olan faiz ve komisyon gelirlerini arttırmak için yeni kampanyalar düzenlemek zorunda bırakmıştır.

VakıfBank Anında Kredi
Son zamanlarda yoğun bir kampanya başlatan Anında Kredi Veren Bankalar arasında bulunan Vakıfbank , maaşını Vakıfbank şubelerinden alan müşterilerine anında kredi vermekte.

Bunun için internet bankacılığı veya mobil bankacılık müşterisi olmanız yeterli.

Kredi her gün (02:50-03:30 saatleri arası hariç) istenen zamanda sigortalı ve sigortasız kredi tiplerinden tercih edilerek anında kullanılabilmekte.

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden kullanılan kredilere ait taksit yatırma, erken ödeme, ara ödeme, vazgeçme gibi işlemler Vakıfbank şubelerinden gerçekleştirilebilmekte. Çekilen kredi için gerekli belgeler yani kredi sözleşmesi ve ekleri talep etmeniz halinde adresinize gönderiliyor veya bu belgeleri şubede imzalayabiliyorsunuz.

VakıfBank Anında Kredi eğer hayat sigortası yapılarak kullandırılıyorsa Kredili Mevduat Hesabı (KMH) açılması gerekmekte . Bu durumda indirimli faiz oranı uygulanmakta. Maaşın kaç katı kredi alınabileceği banka tarafından belirlenmekte.

Akbank Direkt Kredi !

Akbank anında kredi için şubeye gitmeden internetten başvuru yapabiliyorsunuz.

Akbank , gelir belgesiz kredi veren bankalardan biri. TL. 15.000.-‘na kadar dilediğiniz an gelir belgesiz , imzasız kredi çekebilirsiniz. Üstelik saniyeler içerisinde.

Akbank anında kredi çekebilmek için doğal olarak Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer Akbank’ta bir mevduat hesabınız yoksa maalesef size en yakın Akbank şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Yapı Kredi Bankası’da şubeye gitmeden Mobilden ve İnternetten Anında Kredi çekebilirsiniz.
Yapı Kredi Bireysel İnternet veya Mobil Şube üyesi iseniz , en az TL. 1.000.- en fazla TL. 10.000.- anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapı Kredi kredi prosedürlerine bağlı olarak mevcut müşteriler TL. 75.000.-‘na kadar ön onaylı ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Anında kredi vadesi 36 aya kadar olabiliyor ve hayat sigortası şartı mevcut.
Anında kredi başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendiriliyor ancak Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil Şube’den kredi başvurunuzun onay durumunu kontrol edebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verirseniz aylık taksit ödemeleriniz vadesiz mevduat hesabınızdan otomatik olarak gerçekleştirilebiliyor.

Size acil ihtiyaçlarınıza yönelik anında kredi veren bankalar sıralamaya çalıştık. Her zaman belirttiğimiz gibi kredi çekmeden evvel , size en uygun krediyi bulmak için diğer bankaları da mutlaka dikkatli bir şekilde araştırın.

Unutmayın burada veya bankaların web sitelerinde yazan kredi kullandırım şartları her an değiştirilebilir.

En Uygun İhtiyaç Kredisi

Aktif Yatırım Bankası , düzenlemiş olduğu N Kolay Kredi Kampanyası ile hem En Uygun İhtiyaç Kredisi veriyor hem de Milli Takım Forması hediye ediyor.

Milli Takım Formaları , Aktif Yatırım Bankası web sitesi nkolaykredi.com üzerinden en uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve kredi onayı alan müşteriler arasından yapılacak çekiliş ile 100 kişiye armağan edilecektir.

Çekilişe , haziran 2016 ayı içerisinde (son katılım 30.haziran2016 saat 23:59) bankanın web sitesi nkolaykredi.com ‘un kullanımını arttırmak için yine bahis konusu web sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapan ve bu kredi talebi onaylanan bireysel müşteriler katılabileceklerdir.

Tahmin edeceğiniz gibi bu kredi kampanyasına katılım bir kişi bir çekiliş hakkı ile sınırlandırılmıştır.

İlgili web sitesi üzerinden bireysel müşterilerin yapacağı başvuruda cep telefonu, e-posta adresi ve TCKN bilgileri yeterli olacaktır.

Kampanya ile alakalı çekiliş 13.07.2016 tarihinde , saat: 10.00’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. – Şişli İstanbul adresinde gerçekleştirilecek ve ikramiye kazanan şanslı müşterilerin isimleri 15.07.2016 tarihinde bankanın kurumsal web sitesinden ilan edilecektir.

Anında Kredi Veren Bankalar
Anında Kredi Veren Bankalar
Aktif Yatırım Bankası , düzenlemiş olduğu N Kolay Kredi Kampanyası ile hem en uygun ihtiyaç kredisi veriyor hem de Milli Takım Forması hediye ediyor.

Kampanyaya ticari ve kurumsal müşteriler katılamayacaklardır. Kampanya sadece bireysel müşteriler için düzenlenmektedir.

Çekiliş sonucunda ikramiye olarak hediye edilecek 100 adet Türk Milli Takım Forması renk ve bedenleri stoklarına göre dağıtılacaklardır.

Aktif Yatırım Bankası A.Ş. müşterisi olup, Kredi Kartları, Bireysel Kredileri, Kredili Mevduat Hesabı ödemelerinde veya işlemlerinde yasal takipte olanlar bu kampanyaya dahil olamayacaklar, katılıp kazanmış olmaları durumunda dahi hediyeleri verilmeyecektir.

En Uygun İhtiyaç Kredisi paketlerinden olan En kolay kredi kapsamında kullandırılacak kredilerden , kredi tutarının binde beşi oranında kredi kullandırım ücreti alınmaktadır. Kredi kullandırımı esnasında sigorta yaptırma şartı bulunmamaktadır. En kolay kredi vadesi asgari üç , azami otuzaltı ay olarak belirlenmiş. Kredi kullandırım limiti ise ikibin ile yirmibin TL arasında olmakta ve kredi onayından sonra kredi kullandırım masrafı düşülerek bakiye müşterinin hesabına yatırılacaktır.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir