Fibabanka’dan Bonus Business Kredi Kartı alın
Fibabanka'dan Bonus Business Kredi Kartı alın , bedava telefon kazanın !

Fibabanka’dan Bonus Business Kredi Kartı alın , bedava telefon kazanın !

Fibabanka’dan Bonus Business Kredi Kartı alın , bedava telefon kazanın !

28 Ocak – 30 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olarak iki yıl garanti kapsamında Samsung Galaxy J2 telefon kazanmak için Fibabanka’dan Bonus Business Kredi Kartı almanız yeterli.

3.000 adet stokla sınırlandırılmış bu kampanyadan yararlanmak için firma müracaatı geçerli oluyor. Yani gerçek kişiler kampanyadan yararlanamamaktalar.

Business Kredi Kartı Talebi onaylanan her firmanın 1 adet telefon hakkı bulunmakta ve kredi kartı talebi onaylanan firmaların 12 ay boyunca 5.000 TL ya da 24 ay boyunca 2.000 TL harcama garantisi taahhüt etmeleri gerekli.

Fibabanka tarafından yapılan açıklamada Business Kredi Kartı Talebi onaylanan firmaların kampanya kapsamında FibaEmeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından “Business Kart Yıllık Hayat Sigortası” yaptırılması zorunludur.

Diğer kampanya koşulları ve detay bilgi için Fibabanka Telefon Bankacılığı veya size en yakın Fibabanka Şubesine müracaat edebilirsiniz.

About admin

İlginizi Çekebilir

Kredi Kartı Bilgileri Öğrenme

Kredi Kartı Bilgilerimi Nasıl Öğrenebilirim?

İçindekiler1 Kredi Kartı Bilgilerimi Nasıl Öğrenebilirim?1.1 Kredi Kartı Numarası Öğrenme Kredi Kartı Bilgilerimi Nasıl Öğrenebilirim? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir