Kredi Kampanyaları Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Kampanyaları Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kredi Kampanyaları Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde bankaya gitmeden kredi kullanabilme rahatlığına sahibiz. Örneğin enpara.com sadece kredi değil tüm işlemleri bankaya gitmenize gerek kalmaksızın ayağınıza getirmekte.

İçindekiler

Bu kredi kampanyaları çalışmalarına yeni bir banka daha katıldı. Burgan Bank.

Evinizden çıkmadan tamamen İnternet kanalıyla, masraf ve sigorta ödemeden belgesiz kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Burgan Bank, internet bankacılığı kanalıyla yapacağınız kredi başvuruları anında sonuçlandırılıyor. Kredi başvurunuzun onaylanmasını takiben banka yetkilileri sizi adresinizde ziyaret ederek gerekli kredi başvuru formlarını tamamlayarak evrakları alıyorlar.

Burgan Jet Kredi Kampanyası TL. 20.000.- ve 4 yıl vade ile sınırlı. Kredi başvurunuzu yedi gün 24 saat istediğiniz an bankanın internet sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi onayı alındığı anda kredi tutarı hemen hesabınıza aktarılarak kullanımınıza açılır.  Kredi kullandırımı esnasında herhangi bir ücret, masraf, komisyon veya sigorta ücreti talep edilmemektedir.

Her ne kadar internet üzerinden kredi kullandırımı hususunda dikkatli olmanızı tavsiye etsek te Burgan Bank web sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunmanızın sakıncası bulunmamaktadır. Zira devamlı olarak uyardığımız ve tavsiye ettiğimiz gibi Bankacılık Kanununa uygun olarak faaliyet gösteren ve yapılan tüm işlemleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetim altında olan kurumlardan güvenle kredi ve diğer işlemleri yapabilirsiniz.
Banka temsilcisinin ziyareti esnasında nüfus cüzdanı ve bunu ispatlayacak ikinci bir kimlik yanınızda bulunması gereklidir.  Pasaport, evlilik cüzdanı veya adınıza kayıtlı bir fatura gibi. Banka yetkilisinin size getirdiği Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesini imzalamanız kredi talebinizin onaylanarak kullanıma açılması için yeterli olacaktır.

Bahsetmek istediğimiz diğer bir konu da Kredi  Kampanyaları başvurularında dikkat edilmesi gereken hususlar.

Hiçbir şekilde ve hiçbir yerde kredi verdiğimiz veya aracılık yapacağımız yazmadığı, hatta tam tersine böyle Kredi  Kampanyaları mesajlarından uzak durmanızı tavsiye ettiğimiz halde tarafımıza sizlerden gerçekten çok sayıda kredi başvuru talebi gelmektedir.

Sosyal medya hesapları ve mobil uygulamalar üzerinden yapılan kredi kampanyalarından lütfen uzak durunuz. Kişisel bilgilerinizi, şifrenizi ve finansal bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesine engel olunuz. 

Son zamanlarda e-posta , sosyal medya hesapları ve sahte web siteleri kanalıyla son derece uygun şartlarla kredi kampanyalarının düzenlendiğine tanık olmaktayız. Bu nedenle bilmediğiniz, tanımadığınız, güvenmediğiniz linklere tıklamayınız, web sitelerine giriş yapmayınız.

Dolandırıcıların kullandıkları başlıca yöntemler;

  • Hesabınızdan yanlışlıkla gerçekleştirilen işlemin iptali ve/veya iadesi,
  • Hesaplarınıza siber saldırı gerçekleştirildi ihbarı ve bunun önüne geçmek için hesabınıza bloke koymak içim şifrenizin talebi,
  • Daha önceden ödediğiniz kredi kartı ücretlerinin iadesi veya benzeri teklifler.

Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi Nedir? Aşağıda yer alan bağlantıyı tıklayın.

Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir