En Uygun Bayram Kredisi Hangi Bankada

En Uygun Bayram Kredisi Hangi Bankada?

En Uygun Bayram Kredisi Hangi Bankada?

İçinde bulunduğumuz yılın son uzun tatili yaz mevsiminin en güzel zamanına denk geliyor. Bakanlar kurulu kararıyla tatilin toplamda on güne çıkartılması hala tatil yapamayanlar için harika bir fırsat oluşturuyor. Bu nedenle hemen tüm bankalar aslında bir İhtiyaç Kredisi türü olan 2017 Bayram Kredisi paketlerini müşterilerine pazarlama yarışı içindeler.

2017 Bayram Kredisi için bazı bankaları inceledik ve sizlerin seçimine sunduk.

VakıfBank Geleneksel Bayram Kredisi, 48 aya uzayan vade ve uygun faiz oranlarıyla kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için hazırlanmış.

Geri ödeme için aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli seçeneklerinden durumunuza uygun olanını seçebilirsiniz.anacak,

Tl. 20.000.- na kadar olan kredi limitini % 1,20 den kullanabilirsiniz. Belirtilen faiz oranları hesaba düzenli ödnecek fatura talimatı verilmesi ile geçerlilik kazanacak, kredi kullandırımında hayat sigortası yaptırılması gerekecektir.

En Uygun Bayram Kredisi Hangi Bankada
Tüm bankalar aslında bir İhtiyaç Kredisi türü olan 2017 Bayram Kredisi paketlerini müşterilerine pazarlama yarışı içindeler.

Garanti Bankası’nın hazırladığı Garanti Bayram Kredisi 48 aya varan vade  ve %1,29’dan başlayan faiz oranlarıyla kullanımınıza sunulmuş durumda.

Garanti İnternet ya da Garanti Cep aracılığıyla başvuruda bulunabileceğiniz bu ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti ödemeniz ve hayat sigortası yaptırmanız gerekecek. Bu nedenle kredi başvurusu esnasında bu unsurları göz ardı etmemenizi salık veririz. Krediye nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz ile başvuru yapabiliyorsunuz.

 

Yaptığımız araştırmada İş Bankası ve Halkbank‘ın ayrıca bir Bayram Kredisi Paketi oluşturmadıklarını gördük. Her iki banka da İhtiyaç Kredisi adı altında müşterilerinin bayram harcamalarının  finansmanına destek vermekteler.

 

İnceleme yaptığımız bankalardan Yapı Kredi, Kurban Bayramı’na özel bir bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemiş.

31 Ağustos 2017’ye kadar geçerli Bayram Kredisi, TL. 10.000.- ve 48 ay vadeli olarak % 1,33 faiz oranıyla kullandırılmakta. TL. 50.- Kredi tahsis ücreti alınan kredi taksit tutarları, eşit taksit ödemeli yönteme göre hesaplanmış olup, vergi ve fon hariç olarak günlük TL. 9,99 olarak duyurulmuştur.

Başvuru için her zaman olduğu gibi nüfus cüzdanı fotokopisi, gelir belgesi, kredi başvurusundan önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi yeterli olmaktadır.

Yapı Kredi şubelerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, Dijital Kanallardan (Bireysel İnternet / Mobil Şube), SMS ve telefon bankacılığı ile de başvuru yapabilirsiniz.

Dikkat edecek olursanız hemen tüm bankalar bireysel ihtiyaç kredisi adı altında bayram kredisi kullandırmaktalar. Kredi onayı sürecinin çabuk tamamlanabilmesi için gereken belgeleri tam ve eksiksiz olarak hazırlamanız gerekli. Kredi kullandırım koşullarının belirlenmesinde sahip olacağınız yüksek bir Findeks Kredi Notu işinizi kolaylaştıracaktır. Her ne surette olursa olsun kredi başvurusu aşamasında kredinin size tam olarak maliyetini öğrenmeniz ve kredi sözleşmesini ondan sonra imzalamanız sizin mutlak çıkarınız olacaktır.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.