İhtiyaç Kredisi Kampanyaları
Bugünkü bültenimizde hem Esnaf ve KOBİ’lere , hem de yakında yolculuk edecek bireylere yönelik iki kredi kampanyasını duyurmak istiyoruz.

Bankalardan Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankalardan Yeni İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Gün geçmiyor ki bankalardan yeni kredi kampanyaları anons edilmesin.

Ekonomideki durgunluğun önüne geçebilmek, nakit ihtiyacı duyan firma ve bireylerin acil kredi ihtiyaçlarının giderilmesi için bankalar uygun teminat şartları ve faiz oranlarıyla piyasa şartlarını zorluyorlar. Bu şartlara uygun ödeme koşulları da eklenince kredi kullanımı firma ve bireyler için daha kolay hale geliyor.

Bugünkü bültenimizde hem Esnaf ve KOBİ’lere , hem de yakında yolculuk edecek bireylere yönelik iki yeni ihtiyaç kredi kampanyasını duyurmak istiyoruz.

İlk kampanyamız Yapı Kredi Bankası’ndan Esnaf ve KOBİ’ler için hazırlanan TL. 100.000.- Kredi Kampanyası.

Bu kampanyadan yararlanan esnaf ve KOBİ’ler kendilerine hemen kullandırılacak 100.000 TL’ye kadar krediyi üç ay erteleme şansına sahip olacaklar.

Kredi kampanyası şartlarında 36 aya kadar vadeli olan ertelemeli kredi en kazla TL. 100.000.- limitli olabiliyor ve eşit taksitlerle kredi ödemesinde bulunabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası’ndan Esnaf ve KOBİ’lere kullandırılacak bu kredi kampanyası 28 Şubat 2016 tarihine kadar geçerli olacak.

En uygun ihtiyaç kredisi hesaplaması yapmadan evvel Yapı Kredi Bankası’nın Esnaf ve KOBİ’ler için uyguladığı KOBİ bankacılığı paketi kullananların bu kampanyadan ilave faiz indirimi aldıklarını belirtmekte yarar var.

Diğer kampanya haberimiz ise ING Bank tarafından uygulamaya konan özel İhtiyaç Kredisi !

Bu kampanya ile Kamil Koç otobüs bileti hediyesi kazanma şansınız bulunmakta.

15 Nisan 2016 tarihine kadar Kamil Koç bilet satış noktalarındaki standlarından veya kamilkoc.com.tr adresinden kredi başvurusunda bulunun veya onaylanmış  kredi kartınızı teslim alın Bedava Otobüs Biletiniz Hazır! Yakın dönemde seyahat edecekler için en uygun ihtiyaç kredisi sizleri bekliyor.

Doğal olarak bu İhtiyaç Kredisi Kampanyası’ndan Kamil Koç lokasyonlarındaki stand/kiosk, SMS ve kamilkoc.com.tr sitesinden kredi kullanan ve/veya onaylanmış kredi kartı teslim edilmiş olan Kamil Koç yolcuları faydalanabilir.

Kamil Koç’un her bireysel kullanıcısı veya müşterisi bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilmekte ve kampanya kapsamında verilecek olan bedava biletlerin 01 Şubat 2016 tarihinden 30 Nisan 2016’ya kadar satın alınmış olması gerekmektedir. Bu tarihler haricinde satın alınmış biletler kampanya dışı olarak değerlendirileceklerdir.

Kampanya genelinde toplam 3.000 adet bilet dağıtılacak olup, her otobüste toplam koltuk sayısının % 10’u ile sınırlıdır.

İhtiyaç Kredisi başvurunuzu Kamil Koç ofis ve dinlenme tesislerinden yapabileceğiniz gibi KAMİLKOÇ boşluk TC Kimlik Numaranızı 2205’e SMS göndererek de yapabilirsiniz.

Kredi kullandırımı Kamil Koç noktalarından alacağınız Nakit Kart ile ya da size en yakın ING Bank şubesinden yapılabilir.

Kredi taksitlerinizi ING Bank İnternet Şubesi’nden, ING Bank ATM’lerinden veya size en yakın ING Bank şubesinden ödeyebilirsiniz.

Kampanya ile ilgili ilave bilgiyi ING Bank şubelerinden, ING Bank web sitesinden , Kamil Koç dinlenme tesisleri ve ofislerinden alabilirsiniz.

About admin

İlginizi Çekebilir

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

En Uygun Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Konutlar için geçerli olan kredilerden birinden yararlanmak istiyor fakat hangisinin en iyisi olduğunu tespit edemiyor …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir