Emekliye Promosyon
Emeklilere 300 TL Chip-para Kampanyası !

Finans ve bankacılık alanında son haberler.

Finans ve bankacılık alanında son haberler.

Çeşitli siyasi olaylar, yurt dışı gelişmeler ekonomik anlamda oldukça değişken sonuçlar ortaya koymakta finans ve bankacılık alanında gelişmeler hızlanmakta.

Emekliye Promosyon

2016 Emekli maaşları üzerinden yürütülen emekli maaş promosyon teklifi hala güncelliğini korumakta devlet tarafından henüz resmi bir açıklama yapılamamakta. Bu duruma rağmen bankalar, kendi bünyelerinde “ emekliye promosyon “ adı altında kampanyalar düzenlemekteler.

Akbank bu konuda yeni bir kampanya başlattı, Emeklilere 300 TL Chip-para Kampanyası !

1 Ocak – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Akbank Şubelerinde SGK Banka Değişikliği Taahhütnamesini imzalayarak maaşını Akbank’a taşıyan emekliler bu haktan yararlanabilecekler.

Aylık maaş tutarı 500 TL veya üzeri olan emeklilerin maaşlarını 2012 Ocak ayı ve sonrasında en az 1 defa Akbank’tan almamış olmaları gerekmekte.

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklisiyseniz maaşınızı Akbank’tan aldığınız takdirde özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz havale gönderimi, hesap işletim ücreti ödeme muafiyeti, ihtiyaç kredilerinde kefilsiz kullandırım , bireysel kredilerde ve vadeli mevduatta size özel faiz oranları bu avantajlardan sadece bir kaçı.

T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle birlikte size en yakın Akbank Şubesine gelerek hem kampanya başvuru hem de özel avantajlar hakkında bilgi alabilir, emekli maaşınızı hemen Akbank’a taşıyabilirsiniz.

Finansbank isim değişikliği

Ülkemizin en büyük beşinci özel bankası olan Finansbank, hisselerinin QNB Group tarafından satın alması neticesi faaliyetlerini QNB Finansbank adıyla sürdürme kararı aldı.

Orta Doğu ve Afrika”nın lider finansal kuruluşu olan Qatar National Bank (QNB) Group”un bu yıl Haziran ayında Finansbank’ı satınalmasının ardından bankanın kurumsal kimliği yenilenerek QNB Finansbank adıyla faaliyet göstermeye başladı.

Finans ve bankacılık alanında son haberler.
QNB Finansbank

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Yapı Kredi Mobil Şube ile dilediğiniz anda , dilediğiniz yerde bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu hizmetle ilgili tanıtım filmini aşağıda izleyebilirsiniz.

Yapı Kredi web sitesinden gerekli uygulamayı mobil telefonunuza indirebilirsiniz. Kullanıcı kodunuzu veya nüfus kimlik bilginizi hatırlamaya gereksinim duymadan Beni Hatırla özelliği ile tek şifre kullanarak giriş yapabilirsiniz. Şubeye gitme gereği olmadan mobil şubeden günün her saatinde bireysel ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilir , kredi onayı alındığı takdirde paranızı anında hesabınızdan kullanabilirsiniz.

About admin

İlginizi Çekebilir

kredi nedir?

Kredi Nedir? Krediler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kredi Nedir? Krediler Hakkında Bilinmesi Gerekenler Kredi kartı ve ihtiyaç duyduğunuz zaman yardımınıza koşan kredilerin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.