HSBC Advantage ile Morhipo’dan anında indirim kullanabilirsiniz.

HSBC Advantage ile Morhipo’dan anında indirim kullanabilirsiniz.

HSBC Advantage kart sahipleri yine çok şanslılar, Morhipo’dan yıl sonuna kadar 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanma fırsatı yakalıyorlar.

HSBC Türkiye’nin devam eden yeni yıl özel kampanyaları herkesi cezbediyor.

HSBC Advantage kart sahipleri, Morhipo.com’dan 31.12.2015 tarihine kadar yapacakları tek veya taksitli 200 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim kazanıyor.

HSBC Advantage ve Morhipo alışveriş kampanyasında aranan şart morhipo.com üyesi olmanızdır. Ayrıca bilmeniz gereken , kart bazlı olan kampanyadan, her bir morhipo.com üyesi ve HSBC Advantage kredi kartı sahipleri yılbaşı kampanyasından ancak 1 (bir) defa yararlanabiliyor ve en fazla 50 TL indirim kazanabiliyor.

HSBC Yılbaşı Kampanyası sadece Bireysel Kredi Kartları için geçerlidir. Ticari ve Şirket Kredi kartları ile yapılan alışverişler için geçerliliği yoktur.

HSBC Advantage ile Morhipo’dan anında indirim kullanabilirsiniz. HSBC Advantage kart sahipleri yine çok şanslılar, Morhipo'dan yıl sonuna kadar 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanma fırsatı yakalıyorlar. HSBC Türkiye'nin devam eden yeni yıl özel kampanyaları herkesi cezbediyor. HSBC Advantage kart sahipleri, Morhipo.com'dan 31.12.2015 tarihine kadar yapacakları tek veya taksitli 200 TL ve üzeri alışverişlerde anında 50 TL indirim kazanıyor. HSBC Advantage ve Morhipo alışveriş kampanyasında aranan şart morhipo.com üyesi olmanızdır. Ayrıca bilmeniz gereken , kart bazlı olan kampanyadan, her bir morhipo.com üyesi ve HSBC Advantage kredi kartı sahipleri yılbaşı kampanyasından ancak 1 (bir) defa yararlanabiliyor ve en fazla…

Haberimiz yararlı oldu mu ?

0

User Rating: İlki ol!

About admin

İlginizi Çekebilir

Kredi Faiz Oranları 2019 Güncel

Kredi Faiz Oranları 2019 Güncel

Sıcak yaz ayları bitmek üzere ancak ekonominin sıcaklığı gittikçe artıyor. Kredi faiz oranları başta konut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir