Yapı Ve Kredi Bankası hakkında bilgi

Good Music in Town konser müzikleri SPOTIFY’da

İçindekiler

Yapı Kredi sponsorluğunda organize edilen Good Music in Town konser müzikleri SPOTIFY’da

Yapı Kredi Bankasının SPOTIFY nezdindeki hesap ilk banka olarak şimdi de ana sponsorluğunu yürüttüğü Good Music in Town konserlerinin müziklerini SPOTIFY hesabına ekledi.

 

Good Music in Town konser müzikleri SPOTIFY'da
Good Music in Town konser müzikleri SPOTIFY’da

Yapı Kredi ana sponsoru olarak düzenlenen Good Music in Town konserlerinin müzikleri SPOTIFY’da

Yapı Kredi ana sponsorluğu çatısı altında iki yıldır devam eden Good Music in Town konserleri dünyaca ünlü müzik efsanelerini İstanbul’da konuk edilen sanatçıların şarkıları SPOTIFY müzik platformunda da dinleyicileriyle buluşuyor.

Yapı Kredi sponsorluğunda organize edilen Good Music in Town konser müzikleri SPOTIFY'da
Yapı Kredi sponsorluğunda organize edilen Good Music in Town konser müzikleri SPOTIFY’da

Yapı Kredi ana sponsorluğunda düzenlene Good Music in Town konserleri kapsamında sahnede olan valslerin kralı Andre Rieu, 1960’lardan günümüze kadar gelen ve klasikleşen efsanevi sanatçı Frank Sinatra, cazın asi ve buğulu sesi Diana Krall, günümüzde yaşayan en yetenekli keman virtüözü David Garrett, günümüzün en üst düzey caz vokalistleri arasında yer alan Dee Dee Bridgewater, dünyaca ünlü kadın vokali Sarah Brightman, dünyanın en değerli piyanistlerinden biri kabul edilen efsanevi piyanist David Helfgott, ve yine dünyanın kabul ettiği müzik otoritelerince 20. ve 21. yüzyılın en üstün keman virtüözü olan ve ‘’Schindler’in Listesi’’ filminden tanınan Itzhak Perlman, Polonyalı ününe ün katmiş besteci Zbigniew Preisner’in en özel şarkılardan oluşan playlist platformu Spotify’da Yapı Kredi Bankası hesabında dinleyicileri büyüleyici ve sofistike bir atmosfere taşıyor.

About admin

İlginizi Çekebilir

TCMB Faiz İndirim Kararı

TCMB Faiz İndirim Kararı

İçindekiler TCMB Faiz İndirim Kararı Bugün açıklanan TCMB Faiz İndirim Kararı ile bir hafta vadeli …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir