Ev ve düğün alışverişleri için yeni kredi kampanyası
DenizBank yeni evlenenler ve evini yenilemek isteyenler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Ev ve düğün alışverişleri için yeni kredi kampanyası

Ev ve düğün alışverişleri için yeni kredi kampanyası

DenizBank yeni evlenenler ve evini yenilemek isteyenler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi.

Bu ihtiyaç kredi kampanyası ile Deniz Bonus kredi kartları ile tek seferde 100.- TL ve üzeri ev harcamalarına ücretsiz, faizsiz 6 taksitte ödeme kolaylığı sağlanıyor. Düzenlenen bu kampanya aynı zamanda giyim sektöründe altı taksit ve kuyum harcamalarında dört takside kadar aynı şartlarla geçerli oluyor.

Müşterilerinin acil kredi ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten DenizBank yeni kampanyası ile yeni evlenenlere ve evini yenilemek isteyenlere hitabediyor. Düğün sezonu başladı ve evlilik alışveriş listesi , düğün yapılacaklar listesi hazırlanmaya başladı. DenizBank bu yeni kampanyası ile 15 Mayıs 2016’ya kadar geçerli olarak, mobilya, elektronik eşya , beyaz eşya , yapı malzemeleri ve müteahhit işleri sektörleri’ndeki alışverişlerinde hiçbir ücret almadan 6 taksit avantajı sunuyor .

Yeni ihtiyaç kredi kampanyası kapsamında giyim sektörüne yönelik yapılacak alış verişlerde 6 taksit , kuyum sektörüne yönelik yapılacak harcamalarda 4 taksit fırsatı DenizBank müşterilerine sunulmakta.

DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran bir açıklama yaparak, müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlayacak ihtiyaç kredileri kampanyaları düzenlemeye devam edeceklerini , düzenledikleri bu son Düğün Kampanyası ile müşterilerinin ev ve düğün harcamalarını ilave bir ücret veya faiz olmadan 6 taksit avantajından faydalanabileceklerini belirtti.

Kampanyadan yararlanmak için Deniz Bonus sahiplerinin “EV” yazarak 3280’e mesaj göndermeleri yeterli olacak .

Kampanya ile ilgili olarak daha fazla detay bilgi için bankanın web sitesi ziyaret edilebilir veya 4440800 numaralı iletişim merkezinden bilgi alabilirsiniz.

Ev ve düğün alışverişleri için yeni kredi kampanyası DenizBank yeni evlenenler ve evini yenilemek isteyenler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Bu ihtiyaç kredi kampanyası ile Deniz Bonus kredi kartları ile tek seferde 100.- TL ve üzeri ev harcamalarına ücretsiz, faizsiz 6 taksitte ödeme kolaylığı sağlanıyor. Düzenlenen bu kampanya aynı zamanda giyim sektöründe altı taksit ve kuyum harcamalarında dört takside kadar aynı şartlarla geçerli oluyor. Müşterilerinin acil kredi ihtiyaçlarına uygun çözümler üreten DenizBank yeni kampanyası ile yeni evlenenlere ve evini yenilemek isteyenlere hitabediyor. Düğün sezonu başladı ve evlilik alışveriş listesi , düğün yapılacaklar listesi hazırlanmaya başladı. DenizBank bu yeni…

Basın bültenimizi değerlendirir misiniz ?

0

User Rating: İlki ol!

About admin

İlginizi Çekebilir

Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler

Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler

İçindekiler0.1 Sanal Ödeme Yöntemleri Konusunda Son Gelişmeler1 Ödeal İşyerim uygulaması ile artık cep telefonu kullanarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir